Twitter’da Video Nasıl İzlenir?
Twitter’da Video Nasıl İzlenir?

Twitter, genellikle yazılı tweetlerin paylaşıldığı bir platform olsa da artık fotoğraf ve video paylaşımlarında olduğu görülebiliyor. Bu videoları izlemek için paylaşılan tweet üzerinde yer alan oynatma butonuna basmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz hesabınıza giriş yapıp “ayarlar ve gizlilik” sekmesinden videolarda “hassas medyayı gösterme” seçeneğini aktif hale getirerek site algoritmasının rahatsız edici içerik olarak adlandırdığı videoları veya görselleri ana sayfanızda veya keşfet sayfanızda görmeyebilirsiniz.  Sadece bir kullanıcının videolarını izlemek istiyorsanız bunun için de öncelikle arama butonuna o kullanıcının adını yazıp aratın. Ardından çıkan arama sonuçlarında o kişinin profilini bulup tıklayın. Kişinin profili açılınca “medya” sekmesi bulunacaktır. Oraya tıklayarak profile ait tüm video ve görsellere ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Twitter Organik Takipçi

Twitter’da Videoları Kimin İzlediği Görülüyor Mu?

Twitter uygulaması, video özelliğini getirdiği ilk zamanlar kaç kişinin ilgili videoyu izlediğiniz bile gösteren bir buton aktif hale getirmemiştir. Fakat son zamanlarda yapılan güncellemelerle artık Twitter’da bir videonun kaç kez görüntülenme aldığını, kaç kişinin izlediğini herkes görebiliyor. Fakat videoyu hangi hesapların izlediğini videoyu paylaşan kişi bile görüntüleyemiyor. Kısa bir süre sonra yapılacak güncellemelerde belki de bu özelliği de aktif hale getirebilirler.

Twitter’da Video Özelliği Kişiselleştirilebilir Mi?

Twitter uygulamasında video özelliğinizin bir kısmını kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin, videonun otomatik oynatılıp oynatılmaması sizin istediğiniz doğrultusundadır. Eğer otomatik oynatmayı kapatırsanız bir videoyu izleyebilmek için videonun üzerine dokunmanız gerekecektir. Ayrıca video içeriklerinden cinsel içerikleri, şiddet içerikli videoları veya video da kan gibi rahatsız edici unsurlar bulunuyorsa bunu da video ayarlarınızdan kişiselleştirebilirsiniz. Rahatsız edici görseli gösterme seçeneğini aktif hale getirdiğiniz zaman böyle bir video anasayfanızda yer alırsa Twitter video öncesinde size uyarı yapar.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip