TikTok Yorum Engelini Kaldırmak
TikTok Yorum Engelini Kaldırmak

TikTok topluluk kuralları gereğince uygulamayı doğru kullanmayan hesaplara bazı engeller koyarak kısıtlamalarını sağlamaktadır. Bu kısıtlamalardan bir tanesi de yorum engelidir. TikTok hesabınızda yorum yapamıyorsanız, bu durumun nedenini yaptığınız yorumlar olduğunu bilmelisiniz. Tabii ki kendi görüşünüzü istediğiniz gibi savunabilirsiniz ancak bu durumu başkalarını rahatsızlık vermeden yapmanız gerekmektedir. Hesabınızdan attığınız spam mesajları da yorum engeli almanıza neden olabilir.

TikTok uygulaması kullanıcılarına günlük olarak bir mesaj limiti vermektedir. Bu limiti aştığınızda yorum engeli ile karşı karşıya kalırsınız. Peki, yorum engeli nasıl kaldırılır? Daha önceden bir yorum engeli aldıysanız, bu süre biraz uzun sürebilir. Böyle bir durum söz konusu değilse uygulama genel olarak bir, iki gün içerisinde yorum engelini kendinden kaldıracaktır.

TikTok Yorum Engelini Kaldırmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

TikTok’ta aldığınız engelleri kaldırmak için, hesabınızı nasıl yöneteceğiniz önemlidir. Hesabınızda doğru olarak yaptığınız paylaşımlar, yaptığınız yorumlar TikTok’tan aldığınız engelin erken kalkması için işe yarayacaktır. Peki, hesabınızı nasıl doğru kullanabilirsiniz? Detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

•    Hesabınızda düzenli olarak yayınlayacağınız videolar bu tarz engellerin erken kalkması için oldukça işe  yaramaktadır. Genellikle hesaplarında fazla video paylaşımına yer vermeyen kullanıcılar, böyle engelleri alabilirler.
•    TikTok yorum engeli almanızın en önemli nedeninin topluluk kurallarına uymamak olduğunu bilmelisiniz. Uygulamaya kayıt olurken birçok kullanıcı TikTok kurallarını onaylar ama okumaz. Ancak bu kuralları engel almamak için dikkatlice okumak önemlidir. Uymadığınız her kural için engel almanız kaçınılmaz olmaktadır.
•    Paylaşımlarınıza yorum gelmesini sağlamalısınız. TikTok sizin uygulamada sevilen bir kullanıcı olduğunuzu düşünürse, TikTok yorum engelini kaldıracaktır.

TikTok Yorum Engelinin Kalkmaması Durumu

TikTok yorum engelini, TikTok yöneticileri tarafından konulduğunu unutmamalısınız. Yukarıda bahsettiğimiz durumlar gerçekleşmesine rağmen TikTok yorum engeliniz kalkmamış ise TikTok yöneticileri ile iletişime geçmelisiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip