TikTok Video Kalitesi Arttırma
TikTok Video Kalitesi Arttırma

TikTok kullanıcıların yaşadığı sorunlar arasında video kalitesi düşüyor sorunu da yer almaktadır. TikTok hesaplarında paylaşılan düşük çözünürlükteki video içerikler, videolara gelen beğeni sayılarını azaltmaktadır. Eğer paylaştığınız video içeriklerden yüksek beğeni sayıları kazanmak istiyorsanız, video kalitesinin yüksek olması gerekir. Peki, TikTok video kalitesi arttırma yapılır mı? Şu an için TikTok uygulamasında paylaşmış olduğunuz videoların kalitesini arttırabileceğiniz bir özellik bulunmamaktadır. TikTok’ta paylaştığınız videolarının kalitesinin düşmesinin nedeni, otomatik sıkıştırılmanın uygulanmasıdır ve bu durum devre dışı bırakılamaz. Yüksek çözünürlükteki videolarınızda, sıkıştırma durumu söz konusu olduğu için bazı zamanlarda düşük kalite sorunu ortaya çıkar.

TikTok’ta Kaliteli Videolar Önemli Midir?

TikTok kullanıcıları, hesaplarında paylaştıkları videoların kalite olmasının önemli olup olmadığını merak etmektedirler. Sizler için konunun ayrıntılarını açıklıyoruz. TikTok hesabınızda paylaşacağınız kaliteli videolar, TikTok kullanıcıları tarafından daha çok ilgi görecektir. Bununla birlikte birçok TikTok kullanıcısı paylaştığınız kaliteli videolarınızdan etkilenerek hesaplarında paylaşabilir ve videonuza çok sayıda beğeni kazanabilirsiniz. TikTok hesap etkileşimlerinizin fazla olması, hesabınızı olumlu bir etki yaratarak, takipçilerinizi arttırabilme fırsatını sizlere sunacaktır. TikTok videolarınızın kaliteli olması, hesabınızı popüler bir hesaba dönüştürmede en önemli etken olacaktır. Bu sebepten TikTok’ta kaliteli videolar, hesabınız için oldukça önemlidir.

TikTok Video Biçimlendirme

TikTok hesabınızda video paylaşırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bu video özelliklerine dikkat ederek, daha kaliteli ve takipçilerinizin hoşuna giden videolar oluşturabilirsiniz.

  • Paylaştığınız dosyanın boyutu ios ve android işletim sistemine sahip cep telefonları için farklıdır. İos işletim sistemine sahip cep telefonlarında en fazla 287,6 MB olmalıdır. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ise en fazla 72 MB olmalıdır. Dosya boyutu reklamlar için ise 500 MB’dir.
  •  TikTok video boyutları ise 1080X1920’dir.

İlginizi çekebilir: Tiktok organik gerçek takipçi satın al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip