TikTok’ta İkinci Hesap Açma
TikTok’ta İkinci Hesap Açma

Uygulama üzerinde ikinci bir hesabı sahip olmak istiyorsanız, doğrudan TikTok’un sağladığı bir hizmet yoktur. Ancak üçüncü parti uygulamaları kullanarak aynı anda iki farklı hesap kullanabilirsiniz. Bu konuya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken, üçüncü parti uygulamalarının kullanıcılara pek güven sağlamadığıdır. Üçüncü parti uygulamalarını kullanmak istemiyorsanız ve farklı bir yöntem arıyorsanız, TikTok’ta ikinci hesap açma konusunda yapabileceğiniz farklı yöntemleri olduğu da bilinmektedir. Bu yöntemlerden yazımızda sizlere bahsedeceğiz. Detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

TikTok’ta Nasıl İkinci Hesap Sahibi Olabilirsiniz ?

TikTok ikinci hesap sahibi olabilmek için telefonunuzun Android veya iPhone olmasıyla ilgili olarak farklı yöntemler sunmaktadır. TikTok uygulamasının telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek, TikTok’ta ikinci bir hesap açma işlemini mümkün hâle getirecektir. Uygulamayı bilgisayarınıza indirmeniz yeni bir hesap açma işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmenize yarayacaktır. Yapacağınız bir diğer yöntem ise diğer sosyal medya araçlarını kullanmaktır. TikTok diğer sosyal medya programlarından giriş yapılmasını kabul etmektedir. Sistem üzerinde tanımlı bir hesabınız yoksa, Facebook, Twitter veya Instagram hesabınızdan TikTok’ta ikinci hesap  olarak giriş yapabilirsiniz.

TikTok İkinci Hesap Sahipleri İçin Çözüm Önerileri

TikTok’ta iki hesabı aynı anda yürütebilmeniz mümkün değildir. Uygulamada iki hesabı da çevrimiçi olarak kullanamazsınız. Ancak hesabınızdan çıkış yaparak, diğer hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Eğer TikTok uygulamasında farklı hesapları aynı anda kullanmak istiyorsanız, uygulamayı iki ayrı cihazda indirmelisiniz. Bu şekilde iki farklı hesabı aynı anda yürütebilme imkânınız olacaktır. Aynı anda birden fazla hesap kullanmak istiyorsanız, üçüncü parti uygulamalarının size sağladığı hizmetler de bu konuda size yardımcı olacaktır. Bu seçeneği tercih etmeniz durumunda, mevcut olan diğer hesabınızın tehlikeye gireceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Yukarıda bahsettiğimiz çözüm önerilerini düşünerek kendiniz için en doğru tercihi yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tiktok takipçi satın al ucuz

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip