Instagram TV Nedir?
Instagram TV Nedir?

Instagram’a video yüklerken zaman kısıtlaması bazen can sıkıcı olabiliyor. Genellikle 15 saniye ve 1 dakika arası olan videoları sıkılmadan izleme fırsatı bulabilirsiniz ama uzun videoların verdiği etkiyi alamazsınız. Ancak şimdi Instagram TV ile artık Instagram’a uzun videolar yükleyebilirsiniz. Yüklemekle kalmadan video içerikler üreterek bu yoldan para da kazanabilirsiniz. IGTV'ye genelde dikey formda ve bir saate kadar olan videolar yüklenebilmektedir. Kullanıcılar sadece takip ettikleri hesapların IGTV tv videolarını değil, diğer gizli olmayan IGTV tv videolarını da izleme fırsatı yakalamaktadırlar.

Instagram TV Özellikleri

Instagram uzun videoların yayınlanmasını sağlayan IGTV, çeşitli özellikleri sayesinde kullanıcıların beğenilerine sahip olmaktadır. Bu özellikler;

  • IGTV yüklenen video, yükleyen kişi videoyu silmediği sürece Instagram TV kanalında devamlı varlık gösterebilir. Bu videoları bütün kullanıcılar sınırsız izleme fırsatı bulmaktadırlar.
  • IGTV videolarının yatay olarak çekilebilme gibi bir durumu olamaz. Bu platforma video yüklemek istiyorsanız, videolarınız dikey formda ve en fazla 1 saat olmalıdır.
  • Tıpkı Youtube kanalı gibi Instagram TV'de kanal açabilirsiniz. Aboneleriniz olabilir ve siz de istediğiniz kanala abone olarak videoları izleyebilirsiniz.
  • Instagram TV, öncelikle mobil cihazlar baz alınarak tasarlanmıştır.
  • IGTV tv videolarının üzerine gelindiği an otomatik olarak başlatılmaktadır.
  • Hangi türden videolar izleyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Kullanıcılar sadece istedikleri kanallara abone olmaktadır.

İlginizi çekebilir: takipçi satın al instagram

Instagram TV Nasıl Kullanılmaktadır?

Instagram TV'yi kullanmak için yapmanız gereken mobil cihazınıza Instagram TV mobil uygulamasını indirmenizdir. Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra açın ve var olan Instagram hesabınıza bağlayın ya da kendi hesabınızla Instagram TV kullanmak istemiyorsanız, farklı bir hesap oluşturabilirsiniz. 4 farklı bölüm karşınıza gelecektir. Siz izlemeye devam et diyerek, istediğiniz videoları izleyebilirsiniz. Instagram’da IGTV kanalı oluşturmak çok kolaydır. Bu sayede isterseniz siz de IGTV kanalı kullanıcısı olabilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip