Instagram Reels Videosu Hileleri
Instagram Reels Videosu Hileleri

Instagram’ın son zamanlarda getirdiği en yeni özelliklerden biri de Reels özelliğidir. Reels ile 15 saniyelik kısa videolar çekilmektedir. Bu videolar son zamanların trendlerini oluşturan videolardır. Videoların bu kadar sevilmesi de Instagram’da takipçi kazanma sürecini hızlandırmasıdır. Reels videoları sayesinde keşfet sayfasında yer alabilirsiniz ve hesabınıza daha fazla kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  Tabii reels videolarınızın keşfet sayfasında yer alması için de belirlenen algoritmayı geçmesi gerekmektedir. Bu algoritma ise izlenme, yorum ve beğeni sayısına göre çalışmaktadır. Sizler eğer keşfet sayfasına düşerek takipçi kazanmak istiyorsanız ilk olarak izlenme sayınızı yükseltmelisiniz. İzlenme sayınızı videolarınızda çeşitli kolajlar kullanarak ve izlenme hilesi satın alarak yükseltebilirsiniz.

Instagram Reels Videolarına İzlenme Hilesi Nasıl Satın Alınır?

Reels videolarınızı, son zamanların en fazla kullanılan akımlarını kullanarak çekmelisiniz. Bu izlenme sayınızı hilesiz bir şekilde arttıracaktır. Aynı zamanda bu videoya belirli sayıda bir izlenme hilesi satın alırsanız birkaç dakika içerisinde keşfet sayfasında yer alabilirsiniz. ucuz instagram takipçi satın al işlemi oldukça basittir. İnternet tarayıcınıza reels izlenme satın al yazıp aratın, ardından çıkan sitelerden birine tıklayarak Instagram hesap bilgilerinizi girin. Sonrasında almak istediğiniz izlenme sayısını seçin ve ödemesini yapın. Bu işlemler tamamlandığında seçmiş olduğunuz videoya istediğiniz sayıda izlenme aktarabilirsiniz.

Instagram Reels Videosuna Yorum Hilesi

Instagram’da yorum, videoların keşfette yer almasında oldukça öneme sahiptir. Eğer reels ile takipçi kazanmak istiyorsanız bu işlemi yaparak keşfete düşersiniz ve oradan da gün boyu takipçi kazanırsınız. Yorum hilesi satın almak için uygulayacağınız adımlar tıpkı izlenme hilesindeki adımlar gibidir. Yorum hilesi satan bir siteye hesap bilgilerinizle giriş yapın ve istediğiniz sayıda yorum satın alın. Ardından seçtiğiniz bir videoya satın aldığınız yorumların aktarılması için onay verin.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip