Instagram Eylem Engellendi Hatası
Instagram Eylem Engellendi Hatası

Instagram kullanıcıları, uygulamayı kullanırken karşılarına bazı hatalar çıkmaktadır. Bu hatalardan birisi de eylem engellendi hatasıdır. Instagram eylem engellendi hatası özellikle Instagram’da çok fazla paylaşım ve beğeni yapan kullanıcıların karşısına çıkar. Hatta bazı durumlarda engelleme süresi geçse bile bu hata devam etmektedir. Yani Instagram engellendi hatası uygulamayı aktif kullanan kullanıcıların çok fazla paylaşım ve beğeni yapmasıyla ortaya çıkan bir hatadır. Bu hata özellikle Instagram’ı aktif kullanan kullanıcılar için önemlidir. Ayrıca Instagram hesabınızda bu hatayı alıyorsanız, hesabınızın şüpheli bir hesap olarak algılandığını düşünebilirsiniz. Instagram yetkilileri hesabınızın gerçek bir hesap olduğunu anlayabilmek için size belli bir süre paylaşım ya da beğeni yapma engeli koyacaktır. Sizlere bu yazımızda Instagram eylem engellendi hatası konusundaki çözüm önerilerini aktaracağız. 

Instagram Eylem Engellendi Hatası Nasıl Çözülür

Instagram uygulamasında Eylem engellendi hatası alıyorsanız çözüm önerilerine öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken Instagram destek hattından konu ile ilgili yardım istemenizdir. Bu çözüm yolu kesinlikle işe yaramaktadır. Bununla birlikte hesabınızda böyle bir hata almak istemiyorsanız yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

•    Instagram hesabınızı kullandığınız diğer sosyal medya hesapları ile ilişkilendirmelisiniz. Bu durum sizin gerçek bir kullanıcı olduğunuzu gösterecektir.
•    Instagram hesabınız da kısa bir zaman diliminde normalden fazla paylaşım ve beğeni yapılmamalıdır.
•    Instagram hesabınıza giriş için tek bir cihaz kullanmanız önerilir.
•    Instagram hesabınıza kaydettiğiniz telefon numaranızı veya mail adresinizi sürekli olarak değiştirmemelisiniz.
•    Instagram hesabınızda takipçi sayınızı arttırmak için kısa bir zaman diliminde çok fazla kişiyi takip etmemeniz gerekir.
•    Instagram hesabınız da sürekli olarak kullanıcı adı değişikliği yapılmaması önerilir.

Instagram Eylem Engellendi Hatası İle Karşılaşıldığında Ne Yapılmalıdır

Instagram hesabınızda böyle bir hata ile karşılaştığınızda, hesabınızı pasif olarak kullanmalısınız ve 1-2 gün hiç kimseyi takip etmemeli, beğeni ve paylaşım yapmamalısınız.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip